SHS Honor Roll

Quarter 1

 

October 24, 2019



Seniors

Molly Marie Amann

Tyson S. Bjornestad

Austin Daniel Bush

Laney Kay Dungey

Darcy Rae Flahaven

Kayla Rose Fowler

Tessa Lou Hughes

Teddi Madison Marchant

Trayton Dean Middleton

Joshua Brent Nehl

Joleen Grace Pollat

Tairyn Michelle Richards

Josiah Swede Rudloff

Titus Dale Schelling

Kate Jennie Sell

Madison Rose Speidel

Myles Turner Stefanich

Kye Chaten Taylor

Christian Craig Velder

Lance Lyle Weaver

Tori Ann Wheeler

Logan Todd Wilen

Hunter Lawrence Williams

Juniors

Tristin L. Crowder

Peyton Lee Ewing

Lane A. Gill

Nevada J. Gill

Wyatt John Gillespie

Owen A. Haiar

Baillee T Heaster

Rhianna L Heaster

Lane S. Hodge

Austin Clay Humphrey

Isaiah K Kammerer

Bradley William Kruger

Aftyn L. Marchant

Teagan I. Marchant

Landon A. Martin

Marcus N. Meisner

Echo M. Miller

Sherry Sheridan Negaard

Arianna Michelle Niemeyer

Kaylee E. Price

Joshua T. Pridgeon

Hunter Pearce Skeens

Colton Anthony Tipton

Janessa Jean Wilen

Sophomores

Mason Matthew Amann

Ella Sharon Bifulco

Allison Dana Crawford

Ella Olivia Gustafson

Bailey Lynn Hofland

Brook Lee Hofland

Briska Elaine Johnson

Kaydence Layne Karlson

Leo Connor Lyons

Cana Johnny McInerney

Gunner James McLaughlin

Levi Wayne Rudloff

Nathaniel James Schommer

Tyrianna Arion Trass

Oakley Adam Viergets

Freshmen

Lauryn Mariah Brooks

Irene Leanne Finn

Jameson Jacob Fleenor

Kaedyn Michael Fletcher

Kimberly Rae Fowler

Alexis Virginia Frazier

McKaya Jo Gillespie

Nora Rose Gustafson

Jesse Mehki Harmon

Dillon Rusk Haugen

Rachelle Verna Miller

Katelynn Marie Moore

Jeral Anson Nehl

Sheridan Marie Schubarth

Mazelynn Julianna Sharp

Zoe Anne Skeens

Isabella Marie Smith-McCleery

Parker James Speidel

Shane Bradley Tenke

Ashley Rose Wilen

Eighth Grade

Bren Michael Anderson

Branson Todd Bankenbush

Riley Elizabeth Banker

Brooke Hailey Corean

Natalie Elise Curren

Ryder Donavone Richard Downey

Isabelle Marie Fouch

Candace Jaiymes Fowler

Deklan Alan Gill

Hayes Alan Haiar

Aspen Keeley Jones

Johnavon Edwin Jones

Willow Ann Lindholm

Spencer James Lubken

Lexie Kathryn Marchant

Rylie Christine Marchant

Latham A. Martin

Benjamin Julius Miller

Keaton John Mills

Jordan Lily Mouat

Victoria Lynn Nelson

Breahna Marie Piekkola

Austin James Pixley

Tanner Micheal Sandford

Grace Lauren Velder

Jade Luree Weaver

Brit Irene Wheeler

Seventh Grade

Megann Mae Amann

Holden Gentry Ayer

Jeremiah Charles Corean

Wyatt Edward Fiedor

Justen David Foster

Elijah Warren Gill

Lilly Joanne Gustafson

Kyten Emil Johnson

Jaedyn James Keller

Lillian Pearl Lindholm

Azreal Lyn Maddox

Ashlynn Nicole Pedersen

Savanah Rae Peterson

Jacob Hoyt Schommer

Parker Lewis Skeens

Silas Robert Speidel

Haylee Rae Steeves

Karen LeeAnn Ulmer

Angel Martin Villegas

Jade Rolene Sue Virgil

Ivan Kyle Wilen


 
 

Powered by ROAR Online Publication Software from Lions Light Corporation
© Copyright 2019